Kvalitetan odmor na planini, kao i zimski sportovi podrazumevaju i dobru hranu, a to je nešto što Apartmani Župa Wellness & Spa sigurno mogu da Vam ponude. U okviru našeg smeštaja možete posetiti Lobby bar i A’la carte restoran, gde Vas čeka usluga na najvišem nivou.


Preuzmite: KARTA PIĆA 2023-24

Preuzmite: JELOVNIK A LA CARTE 2023-24


Za opuštanje nakon aktivnosti na planini, odličan izbor je Lobby bar, koji je zamišljen i dizajniran upravo u ovu svrhu. Ovde se možete opustiti uz piće sa prijateljima, takođe je idealno mesto za one koji žele da se osame. Smestite se u udobnu garnituru, i uz šolju toplog čaja ili kafe odmorite uz omiljenu knjigu. Prostor je namenjen nepušačima.

Ukoliko sebe smatrate gurmanom, Apartmani Župa Wellness & SPA i A’la carte restoran su pravi izbor za vas. Uživajte u enterijeru planinskog tipa i specijalitetima domaće i internacionalne kuhinje. Ishrana je na bazi polupansiona (doručak + večera) i servira se kao švedski sto. Ovde možete uživati i uz čašu kvalitetnog vina i pogled na vrhove Kopaonika.